Aké druhy žalúzií do interiéru použiť

thermometer Pri rozhodovaní o inštalácii interiérových žalúzií by sme mali brať do úvahy nielen samotnú technickú funkčnosť, ale aj vzhľad a prevedenie a to, ako zapadnú do nášho priestoru a ako ovplyvnia vzhľad miestností. Pretože keď skončí slnečné leto, žalúzie zostanú stále v našom byte. Pozerajte sa teda na ne aj ako na bytový doplnok a vyberte typ žalúzií, ktorý sa najlepšie hodí k štýlu vášho bytu.

 

Keď sa povie žalúzie, väčšina ľudí si predstaví horizontálne hliníkové žalúzie na plastových oknách. Ide zrejme o najrozšírenejší typ tienenia. Do rozľahlejších priestorov a na zakrytie napríklad francúzskych okien do záhrady sa ďaleko lepšie hodia vertikálne žalúzie. Často sa montujú na plnú výšku miestnosti, od stropu až k podlahe a nemusia byť len z textilných pásov bielej farby. Pastelovými farbami vedia ladiť atmosféru v miestnosti, dokážu zabrániť prehrievaniu vzduchu, ale prepúšťajú dostatok svetla. K dokonalému komfortu slúži elektrický pohon žalúzií s diaľkovým ovládaním. Presne si tak nastavíte uhol jednotlivých lamiel a množstvo svetla i tepla, ktoré pre svoju pohodu chcete mať.

zaluzie

Keď dávate v zariadení svojej obývačky alebo pracovne prednosť drevu a hnedým odtieňom, výborne sa vám budú hodiť drevené žalúzie. Ich lamely sú šírky 50 mm a hodia sa pre montáž do stropu, na stenu alebo okenného výklenku a umocnia priestor a veľa ľudí ich využíva k zariadení pracovne, ale obľubu pre svoju odolnosť našli aj v niektorých moderne zariadených kúpeľniach. Ako východiskový materiál je využívané africké drevo Abachi, dostupné v troch odtieňoch.

Pracovníci firmy vám priamo na mieste odporučia najvhodnejší typ žalúzií, všetko presne zamerajú a po zhotovení odborne namontujú. Spoľahnúť sa môžete aj na rýchly a kvalitný pozáručný servis žalúzií a dostupnosť všetkých náhradných dielov v sklade. Ak potrebujete zatieniť kompletný dom alebo iný väčší objekt, samozrejmosťou sú množstevné zľavy. Vysoká kvalita a rýchlosť dodania sú štandardom.

Článok bol uverejnený v kategórii Kuchyňa, Obývačka, Spálňa a označený ako , . Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.