Ako bojovať s nepríjemným šírením zvuku?

Zvuk sa k vám nepríjemne šíri a vy sa ho všemožne snažíte zastaviť? Mysleli ste si, že s nepríjemným hlukom dokážete vybabrať, avšak nepodarilo sa vám to? V tom prípade by ste mali počúvnuť naše rady a nechať si poradiť od odborníkov z Potichu. Potichu sú najlepší bojovníci s hlukom. Chcete mať aj vy vyrovnaného súpera v boji proti hluku? V tom prípade si najmite spoločnosť Potichu. Pomôžu vám vyhrať boj!

Čo ak sa zvuk šíri cez steny?

Postrehli ste, že nepríjemný zvuk sa šíri cez steny? Čo myslíte, aké by bolo ideálne riešenie pre vás? Odborníci z Potichu by vám poradili jednu jediné a najmä spoľahlivé riešenie, a to dostatočné odhlučnenie. Netrpte nepríjemný hluk vo vašom obydlí, vyhnite sa problémom a odhlučnite si svoje bývanie. Potichu vám to spraví za naozaj výbornú cenu. A viete čo? Dokážu vám odhlučniť aj podlahu. Poďme sa na to bližšie pozrieť.

Keď sa zvuk šíri aj od podlahy

Zvuk sa nemusí zaručene šíriť len cez steny, zvuk sa môže šíriť aj cez podlahy. Čo poviete na to, keby vám firma Potichu izolovala podlahu kročajovou izoláciou? Chceli by ste o nej vedieť o čosi viac? Povieme si. Kročajová izolácia je pomenovanie pre druh podlahovej izolácie. Je to izolácia z kvalitného materiálu. Dokáže maximálne eliminovať zvuk. Tak na čo ešte čakáte? Neváhajte a siahnite po kročajovej izolácii.

trojkolka

Doplnkovou službou spoločnosti Potichu je meranie hluku.

Meranie hluku od Potichu

Spoločnosť Potichu vám dokáže zmerať hluk. Čo by ste povedali na možnosť dať si zmerať hluk v dome? Nie je to na škodu. Aspoň uvidíte či to je s vami také katastrofálne. Neváhajte ich kontaktovať na stránke potichu.sk. Sú vám ihneď k dispozícii. Skoncujte s hlukom, dajte si ho zmerať a následne si svoje bývanie izolujte. Doprajte si pokoj!

Článok bol uverejnený v kategórii Dom a označený ako . Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.