Kvalitné stavebné stroje pre vašu stavebnú firmu nemusia byť len nové

Vlastníte stavebnú firmu a kvalitné stavebné stroje sú pre vás alfou a omegou? Uvedomujete si však, že si nie vždy môžete dovoliť kúpiť nové? Situácia sa mení doslova z týždňa na týždeň? Nebojte sa, aj pre vás existuje plnohodnotná alternatíva v podobe použitých strojov.

Použité stroje môžu byť rovnako špičkové ako nové

Dobrou voľbou sú použité stroje značky Caterpillar – či už ide o stavebné alebo cestné. V ponuke nájdete rýpadlá, nakladače, dozéry, dampre a ďalšie špeciálne stroje pre potreby vašej stavebnej firmy. Nezabúda sa ani na motory a príslušenstvo.

Tak neváhajte a využite najväčšiu ponuku použitých CAT strojov na Slovensku!

Nakúpte z požičovne

Využiť môžete tiež predaj z požičovne. Momentálne sa tam nachádzajú čelné lopatové nakladače a teleskopické manipulátory. Ponuku môžete priebežne sledovať na webe Zeppelin.sk.

Zvážte požičanie strojov

Pokiaľ potrebujete stroje len na určitý krátky čas, vyplatí sa vám ich výpožičaj. Na pobočkách Zeppelin si môžete vybrať z pestrej ponuky. Čaká tu na vás bager, minibager, manipulačná technika i pracovné plošiny a elektrocentrály. Je tu toho viac než dosť, nech už vás čaká akákoľvek práca.

Prečo stavebné stroje Caterpillar?

Zhrňme si niekoľko dôvodov, prečo sa rozhodnúť práve pre ne:

  • renomované stroje,

  • jednoduché pre obsluhu,

  • bezpečné,

  • komfortné,

  • vysoký výkon + ekonomickosť,

  • eliminácia hlučnosti v kabíne,

  • najmodernejšie technológie a výdobytky vedy.

A je toho ešte omnoho viac, o čom svedčí obľúbenosť a častá využívanosť týchto strojov. Pretože, ak sa niekde realizujú väčšie stavebné či cestné práce, s veľkou pravdepodobnosťou tam budú figurovať títo žltí pomocníci.

Tento článok bo uverejnený v kategórii Nezaradené. Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.