Majte na chate teplúčko aj v novembri: pomôže elektrocentrála

Novembrové počasie sa vie dostať pod kožu mnohým ľuďom. Kvalitná elektrocentrála vám však pripraví dokonalé pohodlie a tú správnu teplotu napríklad aj na chalupe.

Slováci sú odjakživa chatárskym národom. Na rozdiel od iných krajín utekáme na chalupy počas celého roka. Aby sme si užili napríklad krásny jesenný víkend mimo ruchu miest, musíme si na to pripraviť ozaj dobré podmienky. Veď predsa tam nechceme mrznúť. Ako sa však postarať o správnu teplotu aj v čase, keď to vonku z tohto pohľadu nevyzerá práve ružovo?

Spoločnosť Zeppelin SK je výhradným predajcom značky Caterpillar na Slovensku. Stavebné stroje žltej farby sú svetová špička, no zákazníci jej služby nevyužívajú len na stavebné, cestné či poľnohospodárske práce. V ponuke sa nájdu aj rôzne iné mechanizmy. Jedným z nich je aj elektrocentrála. Toto zariadenie dodáva elektrickú energiu všade tam, kde absentuje elektrická prípojka. Okrem chát nachádza využitie aj na záhradkách či dokonca v nemocniciach, fabrikách alebo letiskách. Ide o ideálny záložný zdroj na miestach, ktoré si dlhodobejšie výpadky nemôžu dovoliť.

Teplo na chate vám aj na konci novembra sprostredkuje napríklad naftová elektrocentrála. Tá od značky CAT je populárna aj vďaka nadštandardných technických parametrov či nízkych prevádzkových nákladov. Je len na vás, aký výkon od nej vyžadujete. Pre chalupy vám budú stačiť aj tie s nižším, napríklad aj 9,5 KVA, no k dispozícii sú aj poriadne silné mašiny s výkonom do 3100 KVA. Na chatu je mimoriadne vhodná aj plynová elektrocentrála. Pri jej využití navyše budete dbať aj na životné prostredie, a to aj napriek dostatočnému výkonu zariadenia. Výhodou je aj nízka spotreba paliva a teda ekonomická stránka výroby tepla. Ak ich chcete využiť len na určitý čas a nemáte záujem o zadovážení si nových kusov, na to vám ideálne poslúži požičovňa stavebných strojov.

Tento článok bo uverejnený v kategórii Nezaradené. Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.