Nové modely Opel skladom a bez čakania – využite to!

Skladové vozidlá majú množstvo výhod, ktoré nie sú slovenským vodičom stále dostatočne známe. Túto možnosť ponúka aj automobilka Opel.

Nemecká automobilka Opel ponúka slovenským zákazníkom mimoriadne zaujímavú možnosť. Ide o predaj vozidiel skladom. V tejto ponuke sa nachádzajú aj tak populárne modely ako Opel Crossland, Opel Grandland či Opel Mokka. Ak sa chystáte kúpiť si nové auto a premýšľate, ktorá investícia bude tá najrozumnejšia, mali by ste pouvažovať aj nad touto. Najprv vám však predstavíme niekoľko výhod, ktoré v tomto prípade získate.

Predvádzacie vozidlá či tie skladom sa sú od nových modelov takmer na nerozoznanie. Ide o vozy, ktoré sa často využívajú na skúšobné jazdy pre záujemcov. Takisto slúžia na rôzne testovania prípadne pre vytvorenie recenzií zo strany médií. Nejde teda o autá, ktoré majú najazdené tisíce kilometrov a vy neviete presne určiť, ako s ním pôvodný majiteľ zachádzal. Môže ísť o úplne nové vozidlá, v niektorých prípadoch sa využívajú na vyššie spomenuté služby niekoľko mesiacov. V každom prípade majú najazdený len určitý počet kilometrov. Disponujú platnou zárukou a skvelým stavom.

Prejdime však ku hlavným výhodám, ktoré z nich robia tak horúci artikel. Opel skladom vás odbremení od dlhého čakania na nové vozidlo. V ich prípade sa totiž musíte totiž často strpieť aj niekoľkomesačné vyčkávanie na správu, ktorá vám povolí si ho prísť vyzdvihnúť. Predstavte si však, že si večer sadnete k počítaču, navštívite web predajcu skladových vozidiel a vyberiete si také, ktoré vám maximálne vyhovuje. Ráno navštívite predajňu a odveziete sa na ňom domov. A to všetko bez zbytočného čakania či byrokracie. Vozidlá Opel skladom sú totiž spravidla okamžite k dispozícii. A to navyše dlhodobo, preto netreba „sondovať trh“ a súťažiť s inými záujemcami, ktorí striehnu na podobné ponuky. Týchto vozidiel je mimoriadne veľa, preto široká ponuka uspokojí každého. Vybrať si môžete medzi rôznymi modelmi, farebnými prevedeniami či z rozličnej výbavy.

Obávate sa, či sa vám dostane vozidla s dostatočným technickým stavom? Ako sme už spomenuli, nejde o kúsky, ktoré mali doteraz jedného či viac predchádzajúcich majiteľov. Oproti klasickým ojazdeným autám viete o ich stave absolútne všetko a presne. To platí o najazdených kilometroch či napríklad servisoch. Majiteľom totiž bola len jedna firma, ktorá sa oňho v rámci limitovaných služieb krátko starala, prípadne je úplne nové. Takto ide o prvotriedne vozidlo, určite nie so stočeným tachometrom či nedajbože po určitých haváriách alebo poruchách.

Aj tento nízky kilometrový nájazd prináša potencionálnym zákazníkom mimoriadne výhodnejšiu cenu oproti novým vozidlám. Pripravte si tak výrazne menej peňazí na ich kúpu, často aj v desiatkach percent. Ak to spojíme s takmer identickým technickým stavom alebo minimálnym počtom najazdených kilometrov, ide o skvelú cestu k spoľahlivému autu za bezkonkurenčných podmienok.

Opel ponúka skladom modely Crossland, Mokka, Corsa, nový Opel Astra či Crossland X. Niektorí predajcovia vám dokonca ponúkajú aj absolvovanie testovacej jazdy. V ponuke na internetovej stránke máte presne popísanú výbavu či doplnky. Dozviete sa všetko o ich stave (najazdených kilometroch), kategórii, modeli, karosérii, výkone, prevodovke, palive, farebných možnostiach, počte miest/dverí, emisnej norme alebo klimatizácii. Opel skladom má jasne definované aj parametre motora, čiže zdvihový objem, palivo, výkon, prevodovku alebo spotrebu. Samozrejmosťou je informácie o cene (s aj bez DPH!, ktorá bude určite zaujímavo nižšia ako pri novom modeli.

Tento článok bo uverejnený v kategórii Nezaradené. Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.