Servis lyží po sezóne

V horúcom lete málokto myslí na lyžovanie, do prírody ľudia skôr vyrážajú k vode za kúpaním alebo tí aktívnejší na bicykli za novými zážitkami. To ale neznamená, že v lete máme na svoje zimné vybavenie zabúdať úplne. Leto je ideálny čas, kedy poskytnúť lyžiam kvalitný servis a pripraviť ich tak na ďalšiu sezónu na zasnežených svahoch.

Niektoré poškodenia lyží alebo snowboardov sú na prvý pohľad viditeľné. Ide najmä o tupé hrany alebo poškriabanie sklznice. Oba problémy hravo vyrieši aj na počkanie ski servis v Košiciach. Na špeciálnom stroji vám nabrúsia hrany bez toho, že by na nich ostala špona a bránila vám v ostrej jazde a bezpečných oblúkoch. Ich skúsenosti s prípravou lyží na preteky môžete zužitkovať aj vy, ak máte ambície na trochu viac, ako len rekreačné zjazdové lyžovanie. Pre najnáročnejších zákazníkov je k dispozícii aj ručné dobrúsenie hrán.

1001

Okrem opravy hrán a tiež opravy a navoskovania sklznice servis lyží ponúka aj nastavenie viazania a sily vypínania priamo na vašu lyžiarku. V prípade nových lyží tiež montáž viazania alebo opravy poškodených otvorov na skrutky viazania.

Aj keď je leto bez snehu, nie je dôvod založiť svoje lyže do pivnice a čakať na zimu. Dôkladná kontrola a drobné opravy práve v tomto čase vám dovolí neskôr, keď začne sezóna, zobrať svoju zimnú výbavu a vyraziť za prvým snehom kedykoľvek, aj v prípade náhleho ochladenia alebo nečakaného voľna v práci. Kým iní budú čakať na opravy lyží v ski servisoch, vy už budete brázdiť svahy a vychutnávať si začiatok zimy s kvalitne pripravenými lyžami.

Dobre udržiavané lyže a snowboardy v kvalitnom servise vám poskytnú na svahu rovnaký športový zážitok, ako úplne nové zimné vybavenie, ale iba za zlomok ceny. Navštíviť ski servis v lete sa určite oplatí. Aby ste sa nemuseli ošívať, keď sa zima opýta, čo ste robili s vašimi lyžami v lete.

Článok bol uverejnený v kategórii Hobby a označený ako , , , . Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.