Sídlo firmy

notebookakava Dobrý podnikateľský nápad nestačí. Okrem zabezpečenia financovania a kvalitných spolupracovníkov potrebuje firma aj dobrú adresu. Podnikať z paneláku, kde má bydlisko konateľ a spoločník, nepôsobí profesionálne a odradí mnoho obchodných partnerov. Ani prijímať úradníkov v obývačke nemusí byť nič príjemného. V takom prípade využijete službu sídla firmy.

 

Pritom nejde o nič nekalého. Pri zakladaní novej spoločnosti s ručením obmedzeným využijete služieb profesionála, necháte si odborne a rýchlo založiť novú firmu a s tým si aj vyberiete sídlo firmy z niekoľkých možností. Vždy sa jedná o dobré adresy, kde je v ponuke okrem recepcie aj zdieľaná zasadačka pre rokovania s úradmi alebo obchodnými partnermi, vaša vlastná telefónna linka s možnosťou presmerovania hovorov na vaše iné pracovisko alebo mobil a ďalšie služby.

office

Vaše nové sídlo firmy bude dobre vyzerať nielen na vizitkách a webových stránkach, ale súčasné s ním môžete získať aj služby účtovnej kancelárie.

Pre koho je sídlo firmy

V prvom rade pre podnikateľov, ktorí nevlastnia svoje nebytové priestory, kde by mohli kancelárie umiestniť. Ďalej pre ľudí, čo pracujú samostatne ako poskytovatelia služieb alebo konzultanti a v podstate kanceláriu nepotrebujú alebo ju nevyužívajú päť dní v týždni, stačí sa ním pár krát za mesiac stretnúť so svojimi klientmi v zasadačke, kde je dostupná prezentačná technika a servis s občerstvením. Takéto prenajaté sídlo firmy na pár hodín vyjde lacnejšie a je s tým aj menej papierovania.

V neposlednom rade majú v malom okresnom meste úradníci ďaleko viac času „venovať sa“ firmám vo svojej pôsobnosti. To je ďalšie plus pre silo firmy vo veľkom meste, kde je počet spoločností ďaleko vyšší a podnikatelia tak majú viac času venovať sa svojmu podnikaniu a zarábaniu peňazí.

A ak radi cestujete, pracujete cez internet, tak je sídlo firmy služba aj pre vás. Zaistí vám nielen dobrú a stálu adresu, kontakt s úradmi aj vedenie účtovníctva a preberanie pošty, ale hlavne vašu slobodu robiť to čo vás živí tam, kde vás to baví.

Článok bol uverejnený v kategórii Nezaradené a označený ako . Uložte si ho do záložiek.

2 Responses to Sídlo firmy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.