Tuhé šampóny

tuhy sampon Už sa vám stalo, že ste po príchode do hotela zistili, že vaša batožina je premočená šampónom, ktorý sa počas prepravy rozlial z obalu po kufri? Tak tomuto môže byť teraz koniec. Užijete si dovolenku alebo služobnú cestu bez obáv, že budete musieť čistiť svoje oblečenie a kupovať nové hygienické potreby. Začnite používať tuhé šampóny.

Na cestu si so sebou balíme väčšinou tri veci. Kocku mydla, tubu zubnej pasty a fľašu šampónu na vlasy. Keď máme kufor naprataný až k prasknutiu, ľahko môže byť tuba s pastou pokrčená a fľaša vyliata. Hotová pohroma, ktorá nás čaká pri vybaľovaní.

Tak, ako mydlá z pôvodnej tuhej formy prešli vývojom do tekutej formy pre pohodlné používanie v kúpeľni, tak aj šampóny prešli obdobným procesom a dnes si môžete zaobstarať šampóny v tuhej forme, ktoré vám nevytečú. Ani na ceste ani doma, nemusíte čistiť toaletnú poličku v kúpeľni. Používanie tuhého šampónu je presne rovnaké, ako používanie tuhého mydla. Namočíte vo vode, pár razy pretočíte medzi dlaňami. Kým mydlo nanášate na pokožku, šampón nanesiete na vlasy. Bez obáv, že pri neopatrnom pohybe v sprche ho vylejete.

tuhy_sampon

Tak ako je v predajniach k dispozícii široká škála tekutých šampónov na rôzne druhy vlasov a rôzne druhy vôní, rovnako tak si vyberiete v širokej ponuke tuhých šampónov, tiež aj šampón proti lupinám. Navyše pri používaní šampónu na vlasy v tuhej forme sa vám nemôže stať nepríjemné prekvapenie, že po namočení si vlasov v kúpeľni zistíte, že pekná fľaša na šampón na vašej poličke je prázdna. Pri tuhom šampóne, tak ako pri mydle, vždy vidíte, koľko ho ešte máte a včas si kúpite nové.

A tak pri cestovaní aj pri používaní doma majú tuhé šampóny samé výhody. Nikdy sa nevylejú, nikdy sa bez varovania neminú a k dispozícii máte širokú škálu vôní a druhov použitia. Záleží len na vás, ktoré z nich vyskúšate.

Článok bol uverejnený v kategórii Kúpelňa a označený ako , . Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.