Elektrické náradie pre domáce práce

vrtanie Snáď málokomu sa podarí nájsť byt vo vynikajúcom stave a zariadiť ho pre svoju rodinu všetkým potrebným hneď na začiatku. Z času na čas je potrebné niečo opraviť, niečo prirobiť. Ak nechcete zakaždým volať a platiť opravára, oplatí sa nakúpiť si svoje vlastné elektrické náradie a pri troche šikovnosti dokážete sami opraviť poškodené pánty u skriniek alebo zavesiť novú poličku na stenu.

 

Asi najbežnejším náradím v domácnosti sú aku skrutkovače, s ktorými šetríte svoju námahu pri každej práci, kde povoľujete alebo upevňujete skrutky a vruty. Kúpili ste si novú šatníkovou skriňu? Tak vás čaká pri jej montáži niekoľko desiatok skrutiek a boľavé zápästia, pokiaľ nie sú stavané na fyzickú námahu, alebo zábava, ak použijete aku skrutkovače. Navyše bude práca rýchlejšie hotová.

yellow drill

Vŕtačky nielen do panelu

Ďalším nevyhnutným vybavením domáceho majstra sú vŕtačky. Elektrické alebo akumulátorové, s ktorými sa dostaneme kamkoľvek bez potreby naťahovať predlžovačku a ktoré sú výhodné najmä ak potrebujete vyvŕtať len jednu alebo dve diery. V domácnosti nájde uplatnenie ale aj ďalšie elektrické náradie a nielen to, čo robí rámus a ruší susedov. Pre drobné opravy sa hodia elektrické spájky, s ktorými opravíte pretrhnutý kábel alebo uvoľnený drôt. Dodávajú sa v rôznych prevedeniach, podľa toho či ich využívate pre drobné opravy alebo pre veľké klampiarske práce na chalupe.

akuvrtacka

Ďalšiu neoceniteľnú prácu odvedú v domácnosti kutila a opravára uhlové brúsky. Hodiny a hodiny práce s pílkou alebo pilníkom urobia za vás a použiť ich môžete podľa kotúča nielen na kovové materiály, ale aj na škridlu alebo dlažbu. Ušetríte tak veľa peňazí za remeselníkov.

Veľa peňazí ušetríte aj tým, keď si pre svoj nákup vyberiete eshop, ktorý má nielen dobrý tovar, ale aj dobrý ceny. Záleží len na vás, či si vyberiete osvedčenú domácu značku, alebo máte dobré skúsenosti s inými značkami. Akumulátorové alebo s káblom. Elektrické náradie, s ktorým sa vám bude dobre pracovať.

Článok bol uverejnený v kategórii Dom, Hobby a označený ako , . Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.