Firemné darčeky: Vhodné obdarovanie pri výročí spoločnosti

Výročie sa musí poriadne osláviť! Ukážte svojim zamestnancom a významným klientom, že si spoločne strávené roky vážite a venujte im drobnosť, ktorá v nich vyvolá milé spomienky.

Personalizované darčeky pre klientov a zamestnancov pri príležitosti výročia firmy, sú v dnešnej dobe akousi samozrejmosťou, ktorá podčiarkuje samotný brand. Udalosť si žiada darček, ktorý vydrží roky ako pamiatka, dajte si záležať a zvoľte niečo osobné.

Ak hľadáte originálne firemné darčeky, nechajte si ich vyrobiť presne podľa svojich predstáv. Ak sa chcete odlíšiť od konkurencie a túžite darovať skutočne originálny darček, vyberte pôsobivú maličkosť a potlačte ju vlastným logom.

Máme to, čo hľadáte, vyberte si z desiatok rôznych produktov a nechajte ich prispôsobiť vašim požiadavkám.

Vdýchnite darčeku dušu!

Doba anonymných korporácií bez tváre sa chýli ku koncu, priestor dostávajú najmä tí, ktorí stavili na osobný prístup. Ten dá vášmu podnikaniu ľudskú tvár. Firemný darček, ktorý si klienta získa, určite neskončí odložený spolu s bežným propagačným materiálom niekde v zásuvke.

Najpraktickejšie darčeky sú predmety každodennej potreby ako perá, vizitkáre, zapaľovače, kancelárske drobnosti a mnohé iné kúsky, ktoré využijete na dennej báze. Ak hľadáte niečo menšie, siahnite po USB kľúči v netradičnom tvare, napríklad v tvare loga vašej firmy, prípadne v inom nápaditom prevedení, ktoré sa významovo týka vašej spoločnosti. Alebo čo by ste povedali na power bank s logom firmy?

Prispôsobte výber darčeka vašej firme

Chcete výročie komunikovať poďakovaním a zaslaním osobného balíčka? Alebo trváte na veľkolepom evente s partnermi a zákazníkmi? Venujte darček na pamiatku, ktorý prepojíte s témou výročia! Máme pre vás niekoľko tipov. Hviezda, ktorá na trhu žiari už 10 rokov? Firemný darček k výročiu môže byť čokoľvek v tvare hviezdy.

Prívesok, spomínaný USB kľúč, ručne robené mydlo alebo silikónový náramok na ruku? Je mnoho produktov, z ktorých sa dá vyberať. Ste v podnikaní presní ako hodinky? Darovať môžete štýlové presýpacie hodiny s logom a výročím. Ak chcete aj v nasledujúcich rokoch pomáhať klientom a partnerom nájsť riešenia v biznise, stavte na netradičný kompas alebo baterku.

Nikdy nešliapnete vedľa ani luxusnými darčekmi v podobe sady značkových pier alebo sady na víno. Fantázii sa medze nekladú. Aj drobnosť poteší, ak ju vyberiete starostlivo, prípadne s humorom. Osobným firemným darčekom k výročiu ukážete, ako si vážite vernosť zákazníkov a zamestnancov. Ak sa chystáte darčeky rozosielať, pripojte aj osobné venovanie, ktoré poukáže na význam tohtoročného výročia.

Tento článok bo uverejnený v kategórii Nezaradené. Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.