Prvý pieskový hostel na svete!

Existuje veľa zaujímavých a netradičných miest na svete, pri ktorých sa zastavuje ľuďom rozum, či je to vôbec možné a presne medzi také patrí aj hostel z piesku.

Volá sa Sand Hostel a nachádza sa na austrálskom pobreží Gold Coast. Bol otvorený v septembri 2017 a bolo použitých neuveriteľných 24 ton piesku. Má veľkú luxusnú izbu s 8 lôžkami, vonkajší otvorený bar a posedenie, z ktorého môžete po celú noc sledovať hviezdy na oblohe. Máte možnosť navštíviť jógu, prípadne sa usporadúvajú rôzne hry na pláži alebo si dopriať živú hudbu a spríjemniť si svoj pobyt.

Postavil ho svetoznámy pieskový sochár a umelec Dennis Massoud, ktorý je známy ako The Sandman. Tento hostel je otvorený len tri dni v týždni, od stredy do piatku. Hoci bol prvý hostel z piesku vytvorený v Holandsku, bolo to počas súťaže Sand Art. Na rozdiel od toho, pieskový hostel v Austrálii je postavený výhradne pre ľudí.

Ktovie či sa niečo podarí vytvoriť aj u nás a budeme mať možnosť sa pochváliť podobným spôsobom, ako si nájsť lacné ubytovanie v Bratislave a či vznikne pieskový hostel Bratislava.

Tento článok bo uverejnený v kategórii Nezaradené. Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.