Vianočné svetielka

Už onedlho sa okná našich bytov rozžiaria pestrofarebnými svetelnými efektami. Po zotmení, kedy sa ľudia vracajú domov z páce, si uvaria kávu a rozsvietia svetelné hady na oknách a balkónoch. Plynule sa meniace alebo s blikotom preskakujúce farby z tónov do tónov neklamne oznamujú, že sa blížia Vianoce. Ste na ne pripravení aj vy?

Nové LED technológie umožňujú inštaláciu pestrofarebného osvetlenia aj bez technických komplikácií. Riadiaca elektronika miernou zmenou napätia mení farbu LED a to minimalizuje potrebný počet svetelných zdrojov. A súčasne vysokosvietivé LED majú minimálnu spotrebu. Dnes sa teda nemusíte báť vysokého účtu za elektrinu. Vianočné svetielka nie sú drahé ani pri nákupe ani pri prevádzke. Nemusíte mať obavy dovoliť vašim deťom prejaviť svoju radosť z blížiacich sa sviatkov.

Svetelné hady sa ľahko inštalujú aj na zábradlie balkónov alebo priamo na Vianočný stromček v byte. Pred nákupom si zmerajte dĺžku konštrukcie balkóna, prípadne skúste omotať zábradlie špagátom a zmerať jeho dĺžku. Tak zistíte, aký dlhý svetelný had bude pre vás najlepší. Nákup ale nenechávajte na poslednú chvíľu pred Vianocami. Hoci dodávka kuriérom z eshopu netrvá dlho, čím skôr objednáte zo širokého výberu, tým skôr sa môžete tešiť z novej výzdoby vášho bytu.

LED svetelná záclona

Atmosféru zimných dní umocňuje hmla, ktorá padá večer na mesto. V ňom osvetlené okná získavajú romantický nádych. To je ideálny čas na večerné prechádzky, samozrejme v teplom zimnom oblečení. Bodové svetlá strácajú na sile a sú rozptyľované na väčšiu plochu. Možno si všimnete, akú obľubu získavajú svetelné záclony. Ale nenechajte sa pomýliť názvom, nejedná sa len o svetelné výplne okien. Svetelné záclony môžete zavesiť nie len na okno, ale aj na parapety, na zábradlia, na strechy. A viaceré druhy svetelných záclon dokážete ľahko spojiť do väčšieho vcelku. So životnosťou až 50 tisíc hodín sa nemusíte obávať poruchy a vďaka vyhotoveniu sú vhodné nie len do miestností, ale aj do exteriéru.

Rôzne farebné efekty, niekoľko programov spúšťania či pomalé zhasínanie. Na ozdobu svojho bytu si zvolíte osvetlenie podľa vašej nálady.

Článok bol uverejnený v kategórii Nezaradené a označený ako . Uložte si ho do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.